Терабіт - комп'ютерна техніка у Львові
Copyright © 2011-2012 by "Терабіт"   •   All Rights reserved   •   E-Mail: tomvasyl@gmail.com
Designed by DeKuc
Заправка та ремонт принтерів від 15 грн.
Комп'ютерна техніка
Комп'ютерна техніка
     Продаж комп'ютерів, ноутбуків, комплектуючих, ліцензійних прог-рам, а також іншої офісної техніки.
     Ремонт та обслуговування ком-п'ютерів.
     Техніка в кредит.
     Обмін старого комп'ютера на новий.
тел. (032) 270 11 68
ГУРТОВІ ЦІНИ!!!
Наші консультанти підберуть Вам найкращі пропозиції
тел.
270 11 68
Терабіт - ноутбуки у Львові
Терабіт - комп'ютерна техніка у Львові
консультанти:
моб. 050 430 1338 (Василь)
моб. 093 620 2367 (Василь)
Код кнопки: <a href="http://www.terabit.in.ua"target="_blank"><img src="http://www.viza.ho.ua/button.gif" alt="Терабіт - комп'ютерна техніка у Львові"title="Терабіт - комп'ютерна техніка за гуртовими цінами у Львові" border=0 width=88 height=31></a>
Якщо Вам сподобався наш сайт, встановіть на свому нашу кнопку, а ми теж у відповідь це зробимо. Код Вашої кнопки надсилайте на мейл designkuc@gmail.com
Візитки у Львові
3D 

шильдики Transformers на авто
Терабіт - комп'ютерна техніка у Львові
Послуга Опис Ціна
Налаштування ОС Windows Швидко та професійно налаштуємо ОС Windows для зручної роботи з Вашим ПК* 80,00 грн.*
Налаштування ОС на Нетбуці Швидко та професійно налаштуємо ОС Windows для зручної роботи з Вашим нетбуком* 100,00 грн.*
Встановлення безкоштовного пакету програм Встановлення програм для початкової роботи з ПК (7-z архіватор, k-lite codec, Openoffice, Mozilla Firefox, CDBurnerXP, антивірус) 50,00 грн.
Налаштування комплексної безпеки ПК: антивірусні програми, антиспам фільтри, брандмауера, захист від хакерських атак Ми забезпечимо надійний захист: жоден вірус, спам чи інший небажаний гість не потрапить до Вашого ПК.* 50,00 грн.
Підключення периферійних пристроїв (принтери, модеми, ігрові пристрої і т.д.) Не бажаєте розбиратись з усілякими кабелями та налаштуваннями? Хочете одразу використовувати на всі 100% свої нові пристрої? Наші спеціалісти допоможуть! 40,00 грн./шт.**
Встановлення та налаштування комп. комплектуючих (пам'ять, вінчестер, привід і т.д.) Підключення комп'ютерних комплектуючих (пам'ять, жорсткий диск, відеокарта тощо), забезпечення оптимальної роботи системи ** 30,00 грн./шт.
Налаштування комунікаційних програм: ICQ, Skype, e-mail. Створення та налаштування особистої електронної скриньки і т.д. Спілкуйтесь через Інтернет та отримайте масу нових можливостей: абсолютно безкоштовні дзвінки за кордон та в межах країни через Skype! Переписуйтесь з друзями по ICQ! Забудьте про укрпошту: створивши власну скриньку, можна листуватись і надсилати файли за лічені хвилини! 30,00 грн./шт.
Налаштування мобільного доступу в Internet Ви зможете переглядати улюблені сайти, приймати пошту, качати інформацію та працювати у віддаленому доступі будь-де. Налаштуйте мобільний інтернет і забудьте про кабелі підключення та прив'язаність до одного місця роботи. 50,00 грн./шт.
Об'єднання ПК у мережу Досі бігаєте з флешкою між комп'ютерами? Не потрібно! Об'єднання в мережу Ваших ПК заощадить час та підвищить продуктивність праці! ** від 100,00 грн. ***
Налаштування безпровідної мережі Створення Wi-Fi зони, підключення та налаштування пристроїв для роботи в мережі. ** від 120,00 грн. ***
Налаштування мобільного телефону (комплексне) Не знаєте, як підключити телефон до комп'ютера? Налаштувати Інтернет? Набридло додзвонюватись до оператора? Наш спеціаліст усе налаштує та доступно пояснить! 50,00 грн.
Налаштування енергозбереження та безшумної роботи ПК Бажаєте заощаджувати на електроенергії і при цьому працювати в тиші без зайвого шуму? Наші спеціалісти налаштують необхідні режими Вашого ПК - і питання вирішене! 50,00 грн.
Встановлення СБПЧ Система безперебійної подачі чорнила - це суттєве заощадження на друці! Ми встановимо та налаштуємо принтер так, щоб Вас більше не турбувала заправка або ж купівля картриджів до принтера. ** 100 ,00 грн. **
Відновлення інформація Випадково стерли улюблену фотоколекцію? Річний звіт? 9 з 10 розділів дипломної роботи? Ми допоможемо відновити втрачену інформацію! від 100 ,00 грн.
Модернізація ПК (аналіз та встановлення запчастин) Ваш ПК уже не такий швидкий, як колись ? Вдоскональте його! І він працюватиме значно краще з новими комплектуючими! Проконсультуємо стосовно можливої та бажаної заміни, проведемо модернізацію! ** 90,00 грн.
Налаштування GPS GPS чомусь не працює? Не маєте карти свого міста? Наші спеціалісти швидко та якісно вирішать ці проблеми. І будь-яка подорож стане для Вас легкою та приємною! 80,00 грн.
Пошук та запис драйверів Не всі Ваші пристрої працюють коректно? Ваш ПК не бачить мережеву карту чи принтер? Допоможемо знайти потрібні драйвери та при потребі встановимо їх на Ваш ПК. 50,00 грн/шт
Заправка картриджів Заправка лазерних та струменевих картриджів. Від 20.00 грн.
Ксерокопія та роздрук Вам більше не доведеться шукати, де роздрукувати або зробити ксерокопію документів! Весь спектр послуг для Вас тільки у "Комп'ютерному Всесвіті". 0,35 грн/ст
Сканування та розпізнавання тексту Набридло передруковувати документи, яких нема в електронному вигляді? Зверніться до нас! Сканування та переведення Ваших документів у електронний формат за лічені хвилини 1,5 грн./ст.
Діагностика ПК, ноутбука та програмного забезпечення. Виявлення несправностей, вірусів, причин некоректної роботи ПК Наші спеціалісти поставлять точний діагноз "хвороби" Вашого ПК: технічні несправності, програмні вади, вірусне зараження, тощо. Вони нададуть рекомендації щодо ремонту або заміни. 80,00 грн.
Навчання роботи з ПК (ОС, офісні програми і т.д.) Придбали комп'ютер, а користуватись ще не вмієте? Наші спеціалісти пояснять Вам ази роботи з ПК та офісними програмами. І базовий рівень користувача Вам гарантовано! 80 грн./год.
Розблокування ОС від банерів та вірусів Ви більше не можете користуватись свом ПК або ноутбуком бо Вам заважає незрозумілий банер? Зверніться до нас і наші спеціалісти швидко позбавлять від надокучливих банерів. 100,00 грн.
Ремонт ПК із заміною комплектуючих Ваш ПК працює не так як колись, виникають проблеми з перезавантаженням, тощо. Професійно та якісно відремонтуємо Ваш ПК та замінимо не справну його частину. 60,00 грн.
Ремонт ПК без заміни комплектуючих Ваш ПК працює не так як колись, виникають проблеми з перезавантаженням, тощо. Професійно та якісно відремонтуємо Ваш ПК щоб Ви знову могли насолоджуватись його роботою. 80,00 грн.